سریال: She Was Pretty/ 그녀는 예뻤다/ او زیبا بود
با انتشار سریال She Was Pretty در سال 2015، دنیای تلویزیون با یک اثر استثنایی تحت تأثیر قرار گرفت. این سریال که با نام اصلی 그녀는 예뻤다و ترجمه فارسی او زیبا بود به جلوه درآمده، موفق به جلب توجه زیادی از تماشاگران در سراسر جهان شده است.، با رده سنی N/A، هر قسمت از این سریال به مدت 60 دقیقه ادامه دارد. این اثر توانسته است جوایز متعددی از جمله 4 بار برنده جایزه و 8 بار نامزد دریافت جایزه را به دست آورد.

خلاصه داستان به فارسی: وقتی جی سونگ جون کوچکتر بود، پسر زشتی بود. اما وقتی بزرگتر شد، ظاهرش جذابترشد. وقتی کیم هی جین کوچکتر بود، دختری زیبا محسوب می شد. اما هرچه بزرگ شد زشت تر شد. جی سونگ جون سعی می کند اولین بار عشقش زا بیابد, اما.‌‌..در این سریال، داستانی پر از اتفاقات هیجان‌انگیز و چالش‌های بی‌پایان به تصویر کشیده شده است.

با استفاده از کلمات کلیدی همچون محل کار، سوء تفاهم، تغییر شکل، دوستان دوران کودکی، دروغگویی، عاشقانه های اداری، جذاب، مخفی، عجیب، غم انگیز،، این سریال توانسته است توجه بی‌شماری را به خود جلب کند و با جلب توجه تماشاگران و فراهم کردن تجربه‌ای منحصر به فرد، به یکی از محبوب‌ترین سریال‌ها تبدیل شده است.ژانر این سریال به کمدی و درام تعلق دارد و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله کره (جمهوری) رسیده است. زبان اصلی این اثر کره ای می‌باشد.

در این سفر تلویزیونی، بازیگرانی همچون Hwang Jung-eum و Park Seo-jun و Choi Si-won و Go Joon-hee و Park Yu-hwan و Shin Hye-sun و Shin Dong-mi و Ahn Se-ha و Kang Soo Jin و Cha Jung-Won به بهترین شکل ممکن نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. نویسندگان این سریال نیز با داستانی فوق‌العاده و شگفت‌انگیز اثر خود را نمایان ساخته‌اند واین سریال توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های ارزیابی همچون IMDB با امتیاز 7.6 را به دست آورد.این سریال تا کنون 1 فصل و 16 قسمت دارد. تاریخ انتشار قسمت بعدی نیز 2015-11-11 می‌باشد.

برای دانلود سریال She Was Pretty 2015 (او زیبا بود) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود سریال مراجعه نمایید.