سریال: My Girlfriend is an Alien/ 外星女生柴小七/ دوست دختر من فضاییه
با انتشار سریال My Girlfriend is an Alien در سال 2019، دنیای تلویزیون با یک اثر استثنایی تحت تأثیر قرار گرفت. این سریال که با نام اصلی 外星女生柴小七و ترجمه فارسی دوست دختر من فضاییه به جلوه درآمده، موفق به جلب توجه زیادی از تماشاگران در سراسر جهان شده است.، با رده سنی N/A، هر قسمت از این سریال به مدت 45 دقیقه ادامه دارد.

خلاصه داستان به فارسی: داستان موجود فضایی که عشق واقعی خود را بر روی زمین می یابد.در این سریال، داستانی پر از اتفاقات هیجان‌انگیز و چالش‌های بی‌پایان به تصویر کشیده شده است.

با استفاده از کلمات کلیدی همچون فراموشی، مثلث عشق، عاشقانه، بیگانه، رابطه عشق و نفرت، عاشقانه بین گونه ای، مدیر ارشد،، این سریال توانسته است توجه بی‌شماری را به خود جلب کند و با جلب توجه تماشاگران و فراهم کردن تجربه‌ای منحصر به فرد، به یکی از محبوب‌ترین سریال‌ها تبدیل شده است.ژانر این سریال به کمدی و علمی تخیلی و فانتزی تعلق دارد و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله چين رسیده است. زبان اصلی این اثر چینی ها می‌باشد.

در این سفر تلویزیونی، بازیگرانی همچون Wan Peng و Thassapak Hsu و Wang Youjun و Zhang Meng و Chen Yixin و Wanyan Luorong و Qin Hai به بهترین شکل ممکن نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.این سریال توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های ارزیابی همچون IMDB با امتیاز 8.4 را به دست آورد.این سریال تا کنون 2 فصل و 58 قسمت دارد. تاریخ انتشار قسمت بعدی نیز 2022-10-16 می‌باشد.

برای دانلود سریال My Girlfriend is an Alien 2019 (دوست دختر من فضاییه) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود سریال مراجعه نمایید.