سریال: Ghost Whisperer/ نجواگر روح
با انتشار سریال Ghost Whisperer در سال 2005، دنیای تلویزیون با یک اثر استثنایی تحت تأثیر قرار گرفت. این سریال که با نام اصلی Ghost Whispererو ترجمه فارسی نجواگر روح به جلوه درآمده، موفق به جلب توجه زیادی از تماشاگران در سراسر جهان شده است.، با رده سنی TV-PG، هر قسمت از این سریال به مدت 60 دقیقه ادامه دارد. این اثر توانسته است جوایز متعددی از جمله نامزد برای 4 بار برنده امی. 5 بار برنده جایزه و 25 بار نامزد دریافت جایزه را به دست آورد.

خلاصه داستان به فارسی: زنی که قابلیت ارتباط با ارواح تازه درگذشته را دارد کمک می کند تا پیام هایی را از طرفشان به بازماندگانشان برساند و در این بین اتفاقات مرموز و گاهاً عجیبی اتفاق می افتددر این سریال، داستانی پر از اتفاقات هیجان‌انگیز و چالش‌های بی‌پایان به تصویر کشیده شده است.

با استفاده از کلمات کلیدی همچون قدرت روانی، روح، صحبت با مردگان،، این سریال توانسته است توجه بی‌شماری را به خود جلب کند و با جلب توجه تماشاگران و فراهم کردن تجربه‌ای منحصر به فرد، به یکی از محبوب‌ترین سریال‌ها تبدیل شده است.ژانر این سریال به علمی تخیلی و فانتزی و معمایی و درام تعلق دارد و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر تلویزیونی، بازیگرانی همچون Jennifer Love Hewitt و Camryn Manheim و Jamie Kennedy و Connor Gibbs و David Conrad به بهترین شکل ممکن نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.این سریال توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های ارزیابی همچون IMDB با امتیاز 6.4 را به دست آورد.این سریال تا کنون 5 فصل و 107 قسمت دارد. تاریخ انتشار قسمت بعدی نیز 2010-05-21 می‌باشد.

برای دانلود سریال Ghost Whisperer 2005 (نجواگر روح) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود سریال مراجعه نمایید.