سریال: Fargo/ فارگو
با انتشار سریال Fargo در سال 2014، دنیای تلویزیون با یک اثر استثنایی تحت تأثیر قرار گرفت. این سریال که با نام اصلی Fargoو ترجمه فارسی فارگو به جلوه درآمده، موفق به جلب توجه زیادی از تماشاگران در سراسر جهان شده است.، با رده سنی TV-MA می باشد. این اثر توانسته است جوایز متعددی از جمله 6 بار برنده امی. 63 بار برنده جایزه و 264 بار نامزد دریافت جایزه را به دست آورد.

خلاصه داستان به فارسی: پرونده جدید و واقعی فارگو به سال 1979 در سیوکس فالز، داکوتای جنوبی و لوورن، مینه سوتا بازمی گردد، جایی که یک افسر پلیس ایالتی پرونده یک باند جنایی و سندیکای مهم تبهکاری را بررسی می کند.در این سریال، داستانی پر از اتفاقات هیجان‌انگیز و چالش‌های بی‌پایان به تصویر کشیده شده است.

با استفاده از کلمات کلیدی همچون کارآگاه، مینه سوتا، زمستان، معاون، داکوتای شمالی، گلچین، جنایتکار، افسر پلیس، تحقیقات قتل، بر اساس فیلم، نئو نوآر، جدی، خشونت، امیدوار،، این سریال توانسته است توجه بی‌شماری را به خود جلب کند و با جلب توجه تماشاگران و فراهم کردن تجربه‌ای منحصر به فرد، به یکی از محبوب‌ترین سریال‌ها تبدیل شده است.ژانر این سریال به جنایی و درام تعلق دارد و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر تلویزیونی، بازیگرانی همچون Juno Temple و Jon Hamm و Joe Keery و Sam Spruell و David Rysdahl و Jennifer Jason Leigh و Richa Shukla Moorjani و Lamorne Morris و Dave Foley و Sienna King به بهترین شکل ممکن نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.این سریال توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های ارزیابی همچون IMDB با امتیاز 8.9 را به دست آورد.این سریال تا کنون 5 فصل و 51 قسمت دارد. تاریخ انتشار قسمت بعدی نیز 2024-01-16 می‌باشد.

برای دانلود سریال Fargo 2014 (فارگو) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود سریال مراجعه نمایید.