فیلم: The World's Fastest Indian/ سریعترین ایندین جهان
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "The World's Fastest Indian" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی The World's Fastest Indian و ترجمه فارسی سریعترین ایندین جهان در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.سریعترین ایندین جهاندر سال 2005، با رده سنی PG-13 وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2005-10-12 بوده و مدت زمان آن 127 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 11 بار برنده جایزه و 6 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: برت مونرو پیرمرد نیوزلندی است که عاشق سرعت و به جا گذاردن رکوردهای جدید سرعت بر روی زمین است. وی صاحب موتوری است که 42 سال پیش در زمان جنگ جهانی دوم آنرا خریداری کرده و در طول این سالها تغییرات زیادی در وضعیت ظاهری و موتور آن بوجود آورده، به طوری که موتورش که آنرا سرخپوست می نامد از قابلیت بالایی در سرعت برخوردار شده است و می تواند با موتورهای بسیار جدیدتر به رقابت بپردازد. برت تصمیم می گیرد در مسابقه جهانی رکورد سرعت در بارنویل آمریکا شرکت کند و موتورش را به آزمایش بگذارد اما او مشکل بیماری قلبی دارد و حضورش در این مسابقه بسیار خطرناک است در نتیجه تصمیم می گیرد و ... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون یوتا، نیوزیلند، رویای زندگی، ورزش موتوری، موتور سیکلت، تریلر، وام مسکن، دهه 1960، رکوردهای سرعت،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم درام و ماجراجویانه و تاریخی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله نیوزلند و سوئیس و ژاپن و ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر فرانسوی و انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Anthony Hopkins و Iain Rea و Tessa Mitchell و Aaron Murphy و Tim Shadbolt و Annie Whittle و Greg Johnson و Walton Goggins و Diane Ladd و Bruce Greenwood به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Roger Donaldson بوده و فیلم "The World's Fastest Indian" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 7.8، Metacritic با امتیاز 68/100 و Rotten Tomatoes با امتیاز 82% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم The World's Fastest Indian" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم The World's Fastest Indian 2005 (سریعترین ایندین جهان) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.