فیلم: The Wages of Fear/ Le salaire de la peur
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "The Wages of Fear" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Le salaire de la peurدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.The Wages of Fearدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-28 بوده و مدت زمان آن 107 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: برای جلوگیری از یک انفجار مرگبار، یک تیم غیرقانونی 24 ساعت فرصت دارند تا دو کامیون پر از نیتروگلیسیرین را از طریق یک بیابان پر از خطر عبور دهند.... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون بر اساس رمان یا کتاب، نیتروگلیسیرین، بازسازی،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم اکشن و هیجان انگیز بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله بلژیک و فرانسه رسیده است. زبان اصلی این اثر فرانسوی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Franck Gastambide و Alban Lenoir و Ana Girardot و Sofiane Zermani و Joseph Beddelem و Astrid Whettnall و Bakary Diombera و Alka Matewa و Rabie Kati و Brice Bexter به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Julien Leclercq بوده و فیلم "The Wages of Fear" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 4.5 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم The Wages of Fear" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم The Wages of Fear 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.