فیلم: The Life and Death of Peter Sellers
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "The Life and Death of Peter Sellers" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی The Life and Death of Peter Sellersدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.The Life and Death of Peter Sellersدر سال 2004، با رده سنی Not Rated وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2004-10-01 بوده و مدت زمان آن 122 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 2 بار برنده گلدن گلوب. همراه با افتخار 29 بار برنده جایزه و 35 بار نامزد دریافت جایزه.

خلاصه داستان به فارسی: پیتر سلرز (جفری راش) کار خود را از گویندگی برنامه های کمدی در رادیو بی.بی.سی شروع میکند.اما بعد از مدتی تصمیم میگیرد بازی در فیلم را تجربه کند.ابتدا بخاطر چهره نه چندان جذابش او را نمی پذیرند.اما با کمک مادرش که به او جرات میدهد که بلندپروازی خود را ادامه دهد سرانجام وارد سینما میشود اما این مسئله زندگی شخصی او را دچار چالش های زیادی میکند و … در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون تجارت فیلم ، رابطه همسر همسر ، زندگی نامه ، روابط خانوادگی ، رابطه همکار ، پرتره یک هنرمند ، بازیگر غیر عادی ، رابطه پسر مادر ، بازیگر نقش های مختلف ، بازیگر انگلیس ،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم درام و کمدی و عاشقانه بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله بریتانیا و ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Geoffrey Rush و Charlize Theron و John Lithgow و Miriam Margolyes و Stephen Fry و Stanley Tucci و Emily Watson و Henry Goodman و Steve Pemberton و Sonia Aquino به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Stephen Hopkins بوده و فیلم "The Life and Death of Peter Sellers" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 6.9 و Rotten Tomatoes با امتیاز 69% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم The Life and Death of Peter Sellers" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم The Life and Death of Peter Sellers 2004 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.