فیلم: The American Society of Magical Negroes
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "The American Society of Magical Negroes" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی The American Society of Magical Negroesدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.The American Society of Magical Negroesدر سال 2024، با رده سنی PG-13 وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-15 بوده و مدت زمان آن 105 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 1 بار برنده جایزه

خلاصه داستان به فارسی: آرِنِ جوان، در یک جامعه مخفی از افراد سیاه‌پوست جادویی استخدام می‌شود که زندگی خود را وقف یک هدف مهم می‌کنند: آسان‌تر کردن زندگی افراد سفیدپوست... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون طنز، کلیشه نژادی، بازیگوش،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم فانتزی و کمدی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Justice Smith و David Alan Grier و An-Li Bogan و Drew Tarver و Michaela Watkins و Rupert Friend و Nicole Byer و Gillian Vigman و Eric Lutz و Kees DeVos به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Kobi Libii بوده و فیلم "The American Society of Magical Negroes" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 2.8 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم The American Society of Magical Negroes" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم The American Society of Magical Negroes 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.