فیلم: Teefa in Trouble/ Teefa In Trouble/ تیفا در خطر
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Teefa in Trouble" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Teefa In Trouble و ترجمه فارسی تیفا در خطر در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.تیفا در خطردر سال 2018، با رده سنی Not Rated وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2018-07-20 بوده و مدت زمان آن 155 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 1 بار برنده جایزه

خلاصه داستان به فارسی: تیفا به لهستان می رود تا آنیا را برای ازدواج با پسر بات گانگستر به پاکستان ببرد اما با پدربزرگ آنیا و پلیس مواجه میشود و… در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون گانگستر، طبقه متوسط، پلیس، پاکستانی در خارج از کشور،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و با درآمد 3,062,477 دلاری، جایگاه خود را در صنعت سینما تثبیت کرده است.ژانر این فیلم درام و کمدی و اکشن و جنایی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله پاکستان رسیده است. زبان اصلی این اثر اردو می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Ali Zafar و Maya Ali و Faisal Qureshi و Javed Sheikh و Mehmood Aslam و Nayyar Ejaz و Mahenur Haider و Sofia Khan و Asma Abbas و Marhoom Ahmad Bilal به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Ahsan Rahim بوده و نویسندگان آن Ali Zafar و Ahsan Rahim و Danyal Zafar می‌باشند. فیلم "Teefa in Trouble" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 7.0 و Rotten Tomatoes با امتیاز 91% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Teefa in Trouble" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Teefa in Trouble 2018 (تیفا در خطر) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.