فیلم: Status Update
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Status Update" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Status Updateدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Status Updateدر سال 2018، با رده سنی PG-13 وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2018-02-09 بوده و مدت زمان آن 106 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: کایل مور نوجوانیست که پس از جدایی پدر و مادرش زندگی سختی را تجربه می کند تا اینکه یک روز بواسطه یک اپلیکیشن موبایل زندگی اش دگرگون می شود. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون دبیرستان، شبکه های اجتماعی، والدین مطلقه،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم کمدی و فانتزی و علمی تخیلی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Ross Lynch و Olivia Holt و Harvey Guillén و Gregg Sulkin و Courtney Eaton و Rob Riggle و John Michael Higgins و Wendi McLendon-Covey و Brec Bassinger و Osric Chau به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Scott Speer بوده و فیلم "Status Update" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 5.8 و Rotten Tomatoes با امتیاز 0% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Status Update" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Status Update 2018 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.