فیلم: Special Forces/ Forces spéciales
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Special Forces" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Forces spécialesدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Special Forcesدر سال 2011، با رده سنی R وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2011-11-02 بوده و مدت زمان آن 109 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 1 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: یک روزنامه نگار فرانسوی در افغانستان توسط طالبان ربوده شده است که حالا سربازان به دنبال او ... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون روزنامه نگار، آدم ربایی، افغانستان، پاکستان، طالبان، نجات، منطقه جنگی،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و با درآمد 3,424,648 دلاری، جایگاه خود را در صنعت سینما تثبیت کرده است.ژانر این فیلم اکشن و درام و جنگی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله فرانسه رسیده است. زبان اصلی این اثر فرانسوی و انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Diane Kruger و Djimon Hounsou و Benoît Magimel و Denis Ménochet و Raphaël Personnaz و Alain Alivon و Tchéky Karyo و Alain Figlarz و Mehdi Nebbou و Raz Degan به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Stéphane Rybojad بوده و فیلم "Special Forces" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 6.3، Metacritic با امتیاز 37/100 و Rotten Tomatoes با امتیاز 15% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Special Forces" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Special Forces 2011 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.