فیلم: Sniper: Legacy/ تک تیرانداز: میراث
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Sniper: Legacy" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Sniper: Legacy و ترجمه فارسی تک تیرانداز: میراث در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.تک تیرانداز: میراثدر سال 2014، با رده سنی R وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2014-09-30 بوده و مدت زمان آن 98 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: به یک قاتل حرفه ای گفته میشود که پدرش نیز یک خلافکار بوده و در جریان یک جرم کشته شده است. مافوق هایش به او دروغ میگویند که فردی که پدرش را کشته شناسایی کرده اند و از او میخواهند که او را بکشد ولی در جریان ماموریت متوجه میشود که پدرش زنده است و در واقع ما فوق هایش قصد سو استفاده از او به عنوان یک طعمه را دارند. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون تک تیرانداز، تک تیرانداز زن،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم هیجان انگیز و اکشن بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Tom Berenger و Chad Michael Collins و Dennis Haysbert و Doug Allen و Dominic Mafham و Mercedes Mason و Mark Lewis Jones و Nestor Serrano و Alex Roe و Yana Marinova به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Don Michael Paul بوده و نویسندگان آن John Fasano می‌باشند. فیلم "Sniper: Legacy" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 5.3 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Sniper: Legacy" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Sniper: Legacy 2014 (تک تیرانداز: میراث) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.