فیلم: Snack Shack
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Snack Shack" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Snack Shackدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Snack Shackدر سال 2024، با رده سنی R وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-15 بوده و مدت زمان آن 112 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: نبراسکا سیتی، 1991. دو دوست صمیمی فرصتی برای اداره بوفه استخر شنا پیدا می‌کنند. این بوفه بعداً به محلی ایده‌آل برای گریز، تفریح، کشف شخصی و عاشقانه تبدیل می‌شود. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون مثلث عشقی، قمار، دوستی مردانه، استخر شنا، به سن بلوغ، علاقه، تابستان، کار تابستانی، نبراسکا، دهه 1990، سرگرمی،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم کمدی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Conor Sherry و Gabriel LaBelle و Mika Abdalla و Nick Robinson و David Costabile و Gillian Vigman و April Clark و Michael Bonini و Christian James و June Gentry به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Adam Rehmeier بوده و فیلم "Snack Shack" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 7.7 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Snack Shack" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Snack Shack 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.