فیلم: Rest in Peace/ Descansar en paz
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Rest in Peace" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Descansar en pazدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Rest in Peaceدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-21 بوده و مدت زمان آن 105 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 2 بار برنده جایزه و 1 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: یک مرد خانواده که در چنگال بدهی گرفتار شده است، تصمیم می‌گیرد از یک فرصت و موقعیت غیرقابل پیش‌بینی برای ناپدید شدن استفاده کند. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

وژانر این فیلم هیجان انگیز و درام بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله آرژانتین رسیده است. زبان اصلی این اثر اسپانیایی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Joaquín Furriel و Griselda Siciliani و Gabriel Goity و Lali González و Luciano Borges و Raúl Daumas و Alicia Guerra و Macarena Suárez Dagliano و Juan Cottet و Zoe Kunischi Segovia به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Sebastián Borensztein بوده و فیلم "Rest in Peace" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 5.8 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Rest in Peace" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Rest in Peace 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.