فیلم: Por/ மூலம்
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Por" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی மூலம்در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Porدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-01 بوده و مدت زمان آن 151 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: پور سفری که عمیقاً به پیچیدگی های دوستی می پردازد. این فیلم که در پس زمینه یک جشنواره دانشگاهی پر جنب و جوش می گذرد، به بررسی پویایی پیچیده بین دو دوست می پردازد که مسیرهایشان از هم جدا می شود و رقابت شدیدی را به راه می اندازد... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

وژانر این فیلم درام و هیجان انگیز بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله هندوستان رسیده است. زبان اصلی این اثر تامیل می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Arjun Das و Kalidas Jayaram و TJ Bhanu و Sanchana Natarajan و Thomas Mathew و Dev Ramnath و Bala Suresh Babu و Hanumankind و John Vijay و Jaffer Sadiq به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Bejoy Nambiar بوده و با این اطلاعات، "فیلم Por" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Por 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.