فیلم: Planetquake
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Planetquake" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Planetquakeدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Planetquakeدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-01-26 بوده و مدت زمان آن 85 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: یک جابجایی زمین ساختی در اعماق درازگودال ماریانا باعث یک سری زمین لرزه های فزاینده می شود. اگر تیمی از زلزله شناسان برجسته نتوانند جلوی فاجعه را بگیرند، این رویدادها زمین را متلاشی کرده و میلیاردها تلفات را در پی خواهد داشت. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون بحران، زلزله، فاجعه، زلزله بزرگ، زلزله، زلزله، زلزله، بلایا،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم اکشن و درام و فانتزی و علمی تخیلی و هیجان انگیز بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Erica Duke و Michael Paré و Phillip Andre Botello و Candace Kita و Anthony Jensen و Doug Jeffery و Angelo Kern و Chevonne Wilson و Zackary Simonini و Brad Staggs به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Monroe Robertson بوده و با این اطلاعات، "فیلم Planetquake" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Planetquake 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.