فیلم: Patna Shuklla/ पटना शुक्ला
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Patna Shuklla" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی पटना शुक्लाدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Patna Shukllaدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-29 بوده و مدت زمان آن 125 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: پاتنا شوکلا تانوی شوکلا، وکیل دادگستری پاتنا، که رویای کودکی خود را برای وکیل شدن زندگی می کند... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون درام دادگاه،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم درام بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله هندوستان رسیده است. زبان اصلی این اثر هندی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Raveena Tandon و Manav Vij و Satish Kaushik و Anushka Kaushik و Chandan Roy Sanyal و Jatin Goswami و Raju Kher و Rio Kapadia و Ishan Saxena و Nandini Ratley به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Vivek Budakoti بوده و با این اطلاعات، "فیلم Patna Shuklla" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Patna Shuklla 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.