فیلم: One Cut of the Dead/ カメラを止めるな!/ یک برش از مردگان
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "One Cut of the Dead" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی カメラを止めるな! و ترجمه فارسی یک برش از مردگان در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.یک برش از مردگاندر سال 2017، با رده سنی Not Rated وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2017-11-04 بوده و مدت زمان آن 96 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 27 بار برنده جایزه و 19 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: اوضاع برای کارگردان و گروه فیلمبردار فیلم ترسناک در تاسیسات جنگ جهانی دوم در ژاپن به خوبی پیش نمی‌رود و آن‌ها توسط زامبی‌های واقعی مورد حمله قرار می‌گیرند. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون فیلم در فیلم، زامبی، فیلمسازی، فیلمبرداری،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و با درآمد 27,590,180 دلاری، جایگاه خود را در صنعت سینما تثبیت کرده است.ژانر این فیلم کمدی و ترسناک بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ژاپن رسیده است. زبان اصلی این اثر ژاپنی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Takayuki Hamatsu و Yuzuki Akiyama و Kazuaki Nagaya و Harumi Shuhama و Mao و Hiroshi Ichihara و Manabu Hosoi و Shuntarô Yamazaki و Shinichiro Osawa و Donguri به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Shinichiro Ueda بوده و فیلم "One Cut of the Dead" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 7.6، Metacritic با امتیاز 86/100 و Rotten Tomatoes با امتیاز 100% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم One Cut of the Dead" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم One Cut of the Dead 2017 (یک برش از مردگان) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.