فیلم: Mothers' Instinct
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Mothers' Instinct" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Mothers' Instinctدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Mothers' Instinctدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-01-11 بوده و مدت زمان آن 94 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 1 بار برنده جایزه

خلاصه داستان به فارسی: غریزه مادران آلیس و سلین با همسران و پسران موفق هم سن و سال خود، سبک زندگی سنتی خود را دارند. هارمونی کامل زندگی به طور ناگهانی پس از یک حادثه غم انگیز از هم می پاشد. گناه، سوء ظن و پارانویا با هم ترکیب شده و پیوند خواهرانه آنها را باز می کند... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون بر اساس رمان یا کتاب، بازسازی، غم، قهرمان زن، گناه، مرگ پسر، مادر شدن،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم درام و هیجان انگیز بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله بلژیک و بریتانیا و ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Anne Hathaway و Jessica Chastain و Anders Danielsen Lie و Josh Charles و Caroline Lagerfelt و Alexander Blaise و Steve Routman و Joel Nagle و Larry Petersen به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Benoît Delhomme بوده و فیلم "Mothers' Instinct" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 6.7 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Mothers' Instinct" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Mothers' Instinct 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.