فیلم: Madu
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Madu" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Maduدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Maduدر سال 2024، با رده سنی TV-PG وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-02-07 بوده و مدت زمان آن 100 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: آنتونی مادو، پسر نیجریه‌ای را دنبال می‌کند که ویدئو رقص باله اش در خیابانی بارانی در خارج از لاگوس در فضای مجازی وایرال شد و ... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون انگلستان، نیجریه، ترک خانه، مدرسه باله، ویدیوی ویروسی، پیش از نوجوانی، مستند اجتماعی و فرهنگی، زندگینامه،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم مستند بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله نیجریه و ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی و ایگبو می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Anthony Madu به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Matthew Ogens و Joel Kachi Benson بوده و فیلم "Madu" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 4.8 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Madu" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Madu 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.