فیلم: Lover, Stalker, Killer
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Lover, Stalker, Killer" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Lover, Stalker, Killerدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Lover, Stalker, Killerدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-02-09 بوده و مدت زمان آن 90 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: مستندی هیجان‌انگیز که داستان آشنایی یک مکانیک با زنی در فضای مجازی را روایت می‌کند. زنی که وسواس عاشقانه‌اش به مرز جنون می‌رسد و اتفاقات هولناکی را رقم می‌زند.... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون جنایت واقعی، تحقیق قتل، دوستیابی آنلاین، نبراسکا، گربه ماهی،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم جنایی و مستند بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله بریتانیا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Dave Kroupa و Cari Farver به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Sam Hobkinson بوده و با این اطلاعات، "فیلم Lover, Stalker, Killer" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Lover, Stalker, Killer 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.