فیلم: Jarhead: Law of Return/ جارهد: قانون بازگشت
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Jarhead: Law of Return" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Jarhead: Law of Return و ترجمه فارسی جارهد: قانون بازگشت در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.جارهد: قانون بازگشتدر سال 2019، با رده سنی R وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2019-10-01 بوده و مدت زمان آن 103 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: سرگرد رونان جکسون (دیوان ساوا)، یک خلبان جنگنده برجسته برای نیروهای دفاعی اسرائیل و فرزند یک سناتور آمریکایی (رابرت پاتریک) است که هنگام پرواز در آسمان سوریه مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

وژانر این فیلم جنگی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله اسرائيل و ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی و عبری می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Yael Eitan و Nicholas Aaron و Devon Sawa و Ben Cross و Amaury Nolasco و Robert Patrick و Tsahi Halevi و Shanti Ashanti و Jeff Pierre و Udi Razzin به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Don Michael Paul بوده و فیلم "Jarhead: Law of Return" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 5.7 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Jarhead: Law of Return" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Jarhead: Law of Return 2019 (جارهد: قانون بازگشت) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.