فیلم: I Saw the Devil/ 악마를 보았다/ من شیطان را دیدم
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "I Saw the Devil" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی 악마를 보았다 و ترجمه فارسی من شیطان را دیدم در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.من شیطان را دیدمدر سال 2010، با رده سنی Not Rated وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2010-08-12 بوده و مدت زمان آن 144 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 18 بار برنده جایزه و 19 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: سوهیون از نیروهای بسیار ورزیده ی پلیس هست که نامزد باردارش بدست یک قاتل سریالی به طرز فجیعی کشته شده. اکنون سوهیون در پی یافتن این قاتل و انتقام گیری است... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون روانی، گورستان، رئیس پلیس، مامور مخفی، انتقام، قتل، قاتل سریالی، بی رحمی، سر بریده، وحشیگری، آدمخوار، دستگاه ردیابی، کره جنوبی، قاتل سادیست،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و با درآمد 12,900,000 دلاری، جایگاه خود را در صنعت سینما تثبیت کرده است.ژانر این فیلم هیجان انگیز و ترسناک بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله کره (جمهوری) رسیده است. زبان اصلی این اثر کره ای می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Lee Byung-hun و Choi Min-sik و Jeon Kuk-hwan و Cheon Ho-jin و Oh San-ha و Kim Yoon-seo و Nam Bo-ra و Lee Jun-hyuk و Yoon Chae-yeong و Choi Moo-seong به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Kim Jee-woon بوده و فیلم "I Saw the Devil" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 7.8، Metacritic با امتیاز 67/100 و Rotten Tomatoes با امتیاز 81% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم I Saw the Devil" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم I Saw the Devil 2010 (من شیطان را دیدم) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.