فیلم: Heart of the Hunter
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Heart of the Hunter" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Heart of the Hunterدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Heart of the Hunterدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-28 بوده و مدت زمان آن 108 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: یک قاتل بازنشسته زمانی که دوستش یک توطئه خطرناک را در قلب دولت آفریقای جنوبی کشف می کند، دوباره وارد عمل می شود... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون بر اساس رمان یا کتاب،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم اکشن و معمایی و هیجان انگیز بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله آفریقای جنوبی رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Bonko Khoza و Connie Ferguson و Masasa Mbangeni و Tim Theron و Peter Butler و Nicole Fortuin و Sisanda Henna و Milan Murray و Deon Coetzee و Wanda Banda به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Mandla Dube بوده و با این اطلاعات، "فیلم Heart of the Hunter" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Heart of the Hunter 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.