فیلم: Fair Game/ بازی منصفانه
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Fair Game" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Fair Game و ترجمه فارسی بازی منصفانه در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.بازی منصفانهدر سال 2010، با رده سنی PG-13 وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2010-05-20 بوده و مدت زمان آن 108 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 4 بار برنده جایزه و 9 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: والری پلام ، کارمند سازمان سیا ، در می یابد که هویتش به خاطر مقاله ای که توسط شوهرش در مورد دولت بوش نوشته شده توسط دولت کاملا فاش شده است . در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون سیا، دانشمند هسته ای، عراق، سیاستمدار، در طول اعتبارات نیش،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و با درآمد 25,806,953 دلاری، جایگاه خود را در صنعت سینما تثبیت کرده است.ژانر این فیلم درام و هیجان انگیز بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا و امارات متحده عربی رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Naomi Watts و Sean Penn و Bruce McGill و Sam Shepard و Noah Emmerich و Michael Kelly و David Andrews و Tim Griffin و Liraz Charhi و Khaled El Nabawy به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Doug Liman بوده و فیلم "Fair Game" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 6.8، Metacritic با امتیاز 69/100 و Rotten Tomatoes با امتیاز 79% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Fair Game" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Fair Game 2010 (بازی منصفانه) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.