فیلم: Easter Bloody Easter
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Easter Bloody Easter" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Easter Bloody Easterدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Easter Bloody Easterدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-26 بوده و بود.

خلاصه داستان به فارسی: در تعطیلات آخر هفته عید پاک، زنی باید شهر کوچک خود را از جکالوپ (خرگوش شاخدار) و ارتش خرگوش‌های شیطانی‌اش که به یک قتل‌عام دست زده‌اند، محافظت کند. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون شهر کوچک، اسم حیوان دست اموز عید پاک، شغال،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم ترسناک و کمدی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Diane Foster و Kelly Grant و Allison Lobel و Zuri Starks و D'Andre Noiré و Zach Kanner و Miles Cooper و Gavin Lee و Jamie B. Cline و Adam Slemon به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Diane Foster بوده و با این اطلاعات، "فیلم Easter Bloody Easter" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Easter Bloody Easter 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.