فیلم: Dances with Wolves/ رقصنده با گرگها
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Dances with Wolves" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Dances with Wolves و ترجمه فارسی رقصنده با گرگها در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.رقصنده با گرگهادر سال 1990، با رده سنی PG-13 وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 1990-03-30 بوده و مدت زمان آن 181 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 7 بار برنده اسکار. 55 بار برنده جایزه و 38 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: رقصنده با گرگها به کارگردانی کوین کاستنر، فیلمی حماسی است که داستان سربازان آمریکایی را در دهه ۱۸۶۰ بیان می‌کند (برنده هفت جایزه ی اسکار). کوین کاستنر در نقش یک سرباز آمریکایی بعد از شرکت در جنگ و نشان دادن شجاعت خود جایی را برای سکونت دور از مردم انتخاب می‌کند، به مرور زمان با سرخ‌پوست‌ها ارتباط برقرار می‌کند و عامل این ارتباط هم زنی سفیدپوست است که… در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون دوستی، شورش، حومه شهر، بر اساس رمان یا کتاب، غیر اجتماعی بودن، گرگ، برخورد فرهنگی، خودیابی، آزادی، فرار، مانع زبان، داکوتا، بوفالو، بومی آمریکا، کانزاس، ایالات متحده آمریکا، سیوکس، تنسی، برف، قبیله پاونی، قرن 19، لاکوتا، بیسون، آمریکای اولیه،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و با درآمد 424,200,000 دلاری، جایگاه خود را در صنعت سینما تثبیت کرده است.ژانر این فیلم ماجراجویانه و درام و وسترن بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله بریتانیا و ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Kevin Costner و Mary McDonnell و Graham Greene و Rodney A. Grant و Floyd Red Crow Westerman و Tantoo Cardinal و Robert Pastorelli و Charles Rocket و Maury Chaykin و Jimmy Herman به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Kevin Costner بوده و فیلم "Dances with Wolves" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 8.0، Metacritic با امتیاز 72/100 و Rotten Tomatoes با امتیاز 87% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Dances with Wolves" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Dances with Wolves 1990 (رقصنده با گرگها) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.