فیلم: Curve/ منحنی
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Curve" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Curve و ترجمه فارسی منحنی در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.منحنیدر سال 2015، با رده سنی R وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2015-08-31 بوده و مدت زمان آن 86 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: زن جوانی در ماشین خودش به دام می افتد بعد از سوار کردن شخصی به رایگان که باعث می شود او با ماشینش تصادف کند ... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون سوارکار، پای مجروح، تصادف رانندگی، به دام افتاده، دختر سرسخت، جراحت، شن،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم ترسناک و هیجان انگیز بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Julianne Hough و Teddy Sears و Madalyn Horcher و Drew Rausch و Penelope Mitchell و Kurt Bryant به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Iain Softley بوده و فیلم "Curve" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 5.4 و Rotten Tomatoes با امتیاز 26% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Curve" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Curve 2015 (منحنی) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.