فیلم: Calamity Jane
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Calamity Jane" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Calamity Janeدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Calamity Janeدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-02-02 بوده و مدت زمان آن 95 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: بعد از اینکه وایلد بیل در یک بازی پوکر کشته می‌شود، کلامیتی جین باید از زندان فرار کند و انتقام بگیرد. کلانتر میسون شهر ددوود که قصد دستگیری و زندانی کردن او را دارد، مانع از انجام این کار می‌شود... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

وژانر این فیلم وسترن بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله کانادا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Emily Bett Rickards و Stephen Amell و Tim Rozon و Priscilla Faia و Garrett Black و Christian Sloan و Gage Marsh و James Drew Dean و Spencer Borgeson و Jana Berengel به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Terry Miles بوده و فیلم "Calamity Jane" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 4.2 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Calamity Jane" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Calamity Jane 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.