فیلم: Apocalypto/ آخرالزمان
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Apocalypto" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Apocalypto و ترجمه فارسی آخرالزمان در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.آخرالزماندر سال 2006، با رده سنی R وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2006-12-07 بوده و مدت زمان آن 139 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله نامزد برای 3 بار برنده اسکار. 9 بار برنده جایزه و 23 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: زمانی که قلمرو مایا با زوال روبرو میشود، بزرگان تنها راه چاره را ساختن معابد بیشتر و قربانی کردن انسان ها می دانند. «جاگوار پا» مرد جوانی است که برای قربانی شدن برگزیده شده، اما می گریزد و اکنون او باید برای زنده ماندن و نجات خانواده اش بجنگد... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون از دست دادن عزیز، تمدن مایا، روستا، خورشید گرفتگی، برده داری، قبیله، بومی آمریکا، جنگل، قربانی انسان، آمریکای مرکزی، تمدن باستان، قرن 16، فیلم زبان باستانی،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و با درآمد 120,673,227 دلاری، جایگاه خود را در صنعت سینما تثبیت کرده است.ژانر این فیلم اکشن و درام و تاریخی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا و بریتانیا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Rudy Youngblood و Raoul Max Trujillo و Gerardo Taracena و Iazua Larios و Antonio Monroy و María Isabel Díaz Lago و Dalia Hernández و Jonathan Brewer و Morris Birdyellowhead و Carlos Emilio Báez به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Mel Gibson بوده و فیلم "Apocalypto" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 7.8، Metacritic با امتیاز 68/100 و Rotten Tomatoes با امتیاز 65% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Apocalypto" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Apocalypto 2006 (آخرالزمان) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.