فیلم: Anastasia
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Anastasia" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Anastasiaدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Anastasiaدر سال 1956، با رده سنی Unrated وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 1956-12-13 بوده و مدت زمان آن 105 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 1 بار برد اسکار. 7 بار برنده جایزه و 6 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: بونین ( یول برینر ) یک تاجر فرصت طلبی روسی است که در پی کشیدن نقشه برای یافتن بدلی برای ” آناستازیا ” ، دختر آخرین تزار روسیه که گفته می شود در سال ۱۹۱۸ توسط ارتش سرخ روسیه کشته شده باشد ، می باشد. هدف بونین از این اقدام بدست آوردن ثروت هنگفت خانواده تزار در انگلستان به مبلغ ۱۰ میلیون پوند است و… در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون هویت، فراموشی، تبعید، بیوگرافی، شاهزاده خانم، هویت فرضی، دهه 1920، آناستازیا رومانوا،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم درام و تاریخی و عاشقانه بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی و فرانسوی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Ingrid Bergman و Yul Brynner و Helen Hayes و Akim Tamiroff و Martita Hunt و Felix Aylmer و Sacha Pitoëff و Ivan Desny و Natalie Schafer و Grégoire Gromoff به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Anatole Litvak بوده و فیلم "Anastasia" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 7.0 و Rotten Tomatoes با امتیاز 93% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Anastasia" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Anastasia 1956 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.