فیلم: All My Life/ تمام زندگی من
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "All My Life" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی All My Life و ترجمه فارسی تمام زندگی من در سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.تمام زندگی مندر سال 2020، با رده سنی PG-13 وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2020-10-23 بوده و مدت زمان آن 93 دقیقه است. این اثر توانسته است جوایز متعددی را کسب کند، از جمله 1 بار نامزد دریافت جایزه

خلاصه داستان به فارسی: تمام نقشه‌های ازدواج یک زوج به هم می‌ریزد وقتی که مشخص می‌شود داماد سرطان کبد دارد. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون سرطان،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و با درآمد 2,000,000 دلاری، جایگاه خود را در صنعت سینما تثبیت کرده است.ژانر این فیلم عاشقانه و درام بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله چين و ایالات متحده آمریکا رسیده است. زبان اصلی این اثر انگلیسی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Jessica Rothe و Harry Shum Jr. و Michael Masini و Chrissie Fit و Greg Vrotsos و Ever Carradine و Marielle Scott و Jay Pharoah و Kyle Allen و Keala Settle به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Marc Meyers بوده و فیلم "All My Life" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 6.3، Metacritic با امتیاز 39/100 و Rotten Tomatoes با امتیاز 57% را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم All My Life" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم All My Life 2020 (تمام زندگی من) با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.