فیلم: Abraham Ozler/ എബ്രഹാം ഓസ്ലർ
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "Abraham Ozler" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی എബ്രഹാം ഓസ്ലർدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.Abraham Ozlerدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-01-11 بوده و مدت زمان آن 144 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: آبراهام اوزلر حول زندگی شخصی و حرفه‌ای پلیس کهنه‌کار آبراهام اوزلر، ACP Trichur می‌چرخد، که در یک زمان مجبور به انجام یک پرونده قتل زنجیره‌ای می‌شود و شکار مرموز آغاز می‌شود... در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

وژانر این فیلم هیجان انگیز و درام و جنایی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله هندوستان رسیده است. زبان اصلی این اثر مالایالام می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Jayaram و Anaswara Rajan و Senthil Krishna Rajamani و Arya Salim و Mammootty و Arjun Ashokan و Dileesh Pothan و Jagadish و Anoop Menon و Saikumar به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Midhun Manuel Thomas بوده و فیلم "Abraham Ozler" توانسته است امتیازات زیادی از سایت‌های معتبری همچون IMDB با امتیاز 7.0 را به دست آورد. با این اطلاعات، "فیلم Abraham Ozler" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم Abraham Ozler 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.