فیلم: A Hipster in Rural Spain/ Un hipster en la España vacía
در این سالهای گذشته، هنر سینما با فیلمی جدید و متفاوت به نام "A Hipster in Rural Spain" ما را تحت تأثیر قرار داده است. این اثر با عنوان اصلی Un hipster en la España vacíaدر سینماها حاضر شده و توجه زیادی از دوستداران هنر را جلب کرده است.A Hipster in Rural Spainدر سال 2024، با رده سنی N/A وارد دنیای سینما شد. تاریخ انتشار آن 2024-03-02 بوده و مدت زمان آن 100 دقیقه است.

خلاصه داستان به فارسی: کیوِک به روستایی در اعماق اسپانیا، تروئل، فرستاده می‌شود تا سیاست‌های بازیابی آن را رهبری کند، اما به زودی متوجه می‌شود که او را به آنجا فرستاده‌اند تا دوست دخترش و رهبر حزبش بتوانند زمان بیشتری را با هم بگذرانند. در این فیلم، داستانی تازه و جذاب به زبان فارسی گفته شده است.

با کلمات کلیدی همچون طنز سیاسی، شهر روستایی،، این اثر توجهات بسیاری را به خود جلب کرده و وژانر این فیلم کمدی بوده و تأثیر آن به کشورهای مختلفی از جمله اسپانیا رسیده است. زبان اصلی این اثر اسپانیایی می‌باشد.

در این سفر سینمایی، بازیگرانی چون Lalo Tenorio و Berta Vázquez و Paco León و Macarena García و Rober Bodegas و Tito Valverde و Miguel Rellán و Manuel Manquiña و Aimar Vega به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند. کارگردانی این فیلم نیز به عهده Emilio Martínez Lázaro بوده و با این اطلاعات، "فیلم A Hipster in Rural Spain" یک تجربه سینمایی جذاب و لذت‌بخش را برای تماشاگران فراهم کرده است.

برای دانلود فیلم A Hipster in Rural Spain 2024 با دوبله فارسی بدون سانسور و یا با زیرنویس فارسی از سایت دانلود فیلم و سریال فیلمازون به بخش لینک های دانلود فیلم مراجعه نمایید.